Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUDREUSE, mahognyfaner, Louis quinze-stil, 1800-talets slut, beslag i mässing, höjd ca 75, 79x43 cm

Skador, fanérbortfall, torrsprickor

398162

2016-08-04