Astri Bergman-Taube litogafier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (4 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", Dra, dra min gamla oxe", Här dansar Calle Schevens", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

Enstaka fuktfläckar

398165

2016-08-04