Astri Bergman-Taube litogafier
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (4 st) "Flickan i Havanna", "Får jag lov lilla pappa", Dra, dra min gamla oxe", Här dansar Calle Schevens", signerad Astri Bergman Taube, numrerade 141/210, färglitografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade
Enstaka fuktfläckar
398165
2016-08-04