Biblioteksbord barockstil
2016-08-15
398167
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIBLIOTEKS-/MATSALSBORD, ek, 1900-tal, barockstil, betsat, lådor med dekor av skurna lejonmaskaroner, höjd ca 75, 180x69 cm
En maskaron med skador, en dragring saknas, smärre ytskador