Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bength Lindström, färglitografi 15/125, ca 50x76 cm
Något gulnad
398174
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här