Lena Cronqvist färglitografi
2016-08-04
398176
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA, CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, ca 73x53 cm