Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LENA, CRONQVIST (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), färglitografi, ca 73x53 cm
398176
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här