Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 3 dlr., Chesterfield-stil, 1900-talets senare hälft, brunt skinn, soffans längd ca 195, djup 85, fåtölj sitthöjd ca 45, bredd ca 100 cm.
Bruksslitage, klösmärken
398178
2016-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här