Chesterfield soffa och fåtöljer

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 3 dlr., Chesterfield-stil, 1900-talets senare hälft, brunt skinn, soffans längd ca 195, djup 85, fåtölj sitthöjd ca 45, bredd ca 100 cm.

Bruksslitage, klösmärken

398178

2016-08-04