Lackaskar Ryssland
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASKAR, 6 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med porträtt, figurkompositioner och landskapsmotiv, signerade samt delvis daterade från 1990-talet, största askarnas mått höjd ca 4, 19x13 cm
398205
2016-08-04