Lackaskar Ryssland

Lackaskar Ryssland
Lackaskar Ryssland
Lackaskar Ryssland
Lackaskar Ryssland
Lackaskar Ryssland
Lackaskar Ryssland

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, 6 st., lackarbete, 1900-tal, Ryssland, motiv med porträtt, figurkompositioner och landskapsmotiv, signerade samt delvis daterade från 1990-talet, största askarnas mått höjd ca 4, 19x13 cm

398205

2016-08-04