Fåtölj 1900-talets början
2016-08-05
398222
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÅTÖLJ, bok, 1900-talets början, grön plysch, sitthöjd ca 39 cm
Slitage, fläckar