Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LUDVIG SKRAMSTAD (1855-1912): Fjordlandskap med jägare och hund signerad, olja på duk, ca 138x123 cm
Ett mindre hål i duken, några mindre färgbortfall och fläckar
398233
2016-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här