Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 58,5, 51x43 cm

Slitage, orientalisk nyckel medföljer och finns att hämta i Utlämningen

398263

2016-08-05