Nattduksbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NATTDUKSBORD, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 58,5, 51x43 cm
Slitage, orientalisk nyckel medföljer och finns att hämta i Utlämningen
398263
2016-08-05