Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAAVS-JOHNSON (1915-1968): motiv med sjöjungfrur, signerad och daterad 47, ramad med glas, dagermått ca 40x32 cm.
Inneramen har släppt.
398278
2016-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här