Haavs-Johnson

Haavs-Johnson
Haavs-Johnson
Haavs-Johnson
Haavs-Johnson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAAVS-JOHNSON (1915-1968): motiv med sjöjungfrur, signerad och daterad 47, ramad med glas, dagermått ca 40x32 cm.

Inneramen har släppt.

398278

2016-08-05