Heléne Almqvist

Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist
Heléne Almqvist

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELÉNE ALMQVIST (f. 1959): "Gå in i väggen 4", skulptur, rakubränd keramik, monogramsignerad och daterad a tergo 09, höjd ca 26 cm

398287

2016-08-05