Bestick England

Bestick England
Bestick England

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, 34 dlr., nysilver, 1900-tal, England, bestående av: 10 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 12 fruktknivar, med skaft i pärlemor, längd ca 16-19 cm

Bruksslitage

398289

2016-08-05