Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 6 dlr., porslin, delar till servis, bestående av: terrinlock, kanna, gräddkanna, lock, sockerskål samt skål, höjd ca 6-13 cm
Skador, lagningar, nagg
398294
2016-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här