Mats Pehrson blandteknik

Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS PEHRSON (född 1958): komposition, signerad och daterad 2012 a tergo, blandteknik på duk, ca 26x41 cm

398306

2016-08-05