Klubbat för:
5 600 SEK
7 000 SEK
ANNIKA VON HAUSSWOLFF (född 1967): untitled,
signerad på baksidan Annika von Hausswolff, utförd 2000, 12/15, c-print monterat på MDF, ca 48,5x40 cm
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm
398310
2016-08-05