Kallskål 1800-tal

Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal
Kallskål 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLSKÅL, tenn, Gustaf Frederic Wigholm (1804-1849) Eskilstuna, diameter ca 21, längd 25, höjd 13 cm

Lagningar

398387

2016-08-06