Mirjam Vainio oljemålning

Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Paradis gul", signerad och daterad -64, olja på duk, ca 64x33 cm

398392

2016-08-06