Meccano byggsats
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MECCANO, byggsats, 1930-tal, "Ingeniörsvetenskap för Pojkar", tillverkad i England av Meccano Ltd Liverpool, delarna lackerade i rött och grönt, 3 handböcker medföljer
Slitage, låda med skador, ej genomgången
398393
2016-08-06