Meccano byggsats

Meccano byggsats
Meccano byggsats
Meccano byggsats
Meccano byggsats
Meccano byggsats
Meccano byggsats

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MECCANO, byggsats, 1930-tal, "Ingeniörsvetenskap för Pojkar", tillverkad i England av Meccano Ltd Liverpool, delarna lackerade i rött och grönt, 3 handböcker medföljer

Slitage, låda med skador, ej genomgången

398393

2016-08-06