Dricksglas 1800-tal

Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DRICKSGLAS, 9 st., 1800-talets första hälft, graverad och slipad dekor, höjd ca 9 cm

398397

2016-08-06