Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Skånegård, otydligt signerad, olja på duk, ca 67x101 cm
398403
2016-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här