Skånegård oljemålning

Skånegård oljemålning
Skånegård oljemålning
Skånegård oljemålning
Skånegård oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Skånegård, otydligt signerad, olja på duk, ca 67x101 cm

398403

2016-08-06