Jörgen Fogelquist blandteknik

Jörgen Fogelquist blandteknik
Jörgen Fogelquist blandteknik
Jörgen Fogelquist blandteknik
Jörgen Fogelquist blandteknik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖRGEN FOGELQVIST (1927-2005): "Rymdvision", signerad Jörgen Fogelqvist, 1980-tal enligt påskrift, blandteknik, ca 43x36 cm

398406

2016-08-06