Olle Nordberg ur Tore Jonasons samling

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Eka på strand, signerad och daterad Olle Nordberg 37, olja på duk, ca 76x97 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

398407

2016-08-06