Georg Ganmar brons ur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG GANMAR (1916-1976): Skulptur, patinerad brons, signerad och daterad G Ganmar 1957, numrerad 4/10, höjd med stensockel ca 18,5 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

398408

2016-08-06