Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): "London I och VII", signerad och daterad Fred Andersson 67, akvarell, ca 34x23 resp. 41x49 cm, 1 märkt Oxfordstreet

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

398410

2016-08-06