Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989), London VIII, signerad och daterad Fred Andersson 66, olja på duk, ca 49x49 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

398413

2016-08-06