Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), London VIII, signerad och daterad Fred Andersson 66, olja på duk, ca 49x49 cm
Proveniens: ur Tore A Jonassons samling
Oramad, i passepartout
398413
2016-08-06