Uno Vallman ur Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskare vid strand i aftonrodnad, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 45x54 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

398414

2016-08-06