Frisörstol 1800-tal

Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRISÖRSTOL, stomme ursprungligen i emaljerad gjutjärn, sannolikt amerikansk tillverkning, omkring 1800-talets mitt, 4 ben med lejontassar, klädd sits och rygg, nackstöd

398425

2016-08-06