Robert Coburn Fåglarna fotografi
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT COBURN (USA, 1900-1990): Motiv från Alfred Hitchcock "Fåglarna", föreställande Rod Taylor, 1963, numrerad i negativet 6590-43, silvergelatin, ca 25x19 cm
Proveniens: Svenska Filmcensuren, 1960-tal
Hanteringsskador
398427
2016-08-06