Klockdisplay 1940/50-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLOCKDISPLAY, för att visa "Fixoflex" samt "Elastofixo", 1940/50-tal, krön med genombruten logotyp, centralt placerad roterande ljuskälla med glödlampshållare, höjd ca 30, bredd 50 cm
Slitage, skador, skevhet, fungerar vid test
398430
2016-08-06