Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 2+2 st, valnöt respektive bok 1950-tal, troligen Danmark, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, en stol blekt
398432
2016-08-06