Byrå nyrenässans
2016-08-07
398438
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, 4 lådor, höjd ca 86, 52x108 cm
Bruksslitage, mindre skador