Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, 4 lådor, höjd ca 86, 52x108 cm

Bruksslitage, mindre skador

398438

2016-08-07