Vanitasporträtt oljemålning

Vanitasporträtt oljemålning
Vanitasporträtt oljemålning
Vanitasporträtt oljemålning
Vanitasporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt med vanitassymboler i form av timglas och slocknat ljus, olja på duk, ca 62x54 cm, oramad

Krackelyr och färgbortfall.

398442

2016-08-07