Madeleine Pyk oljemålning
2016-08-07
398443
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934):"Dammsugaren", signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x27 cm, oramad