Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Rött hus", signerad, olja på duk, ca 36x28 cm
Inköpt på galleri Färg och Form, Sturegatan 36, Stockholm 1997
398461
2016-08-07