Mirjam Vainio oljemålning

Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning
Mirjam Vainio oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Rött hus", signerad, olja på duk, ca 36x28 cm

Inköpt på galleri Färg och Form, Sturegatan 36, Stockholm 1997

398461

2016-08-07