Carl Malmsten Visingsö matbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", matsalsbord, furu, 1900-talets mitt, höjd ca 72, 77x180 cm

smärre bruksslitage

398463

2016-08-07