Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Komposition med boklärd signerad med monogram (möjligen AE) samt följt av något som kan vara ett årtal, olja på ekpannå, ram i barockstil, dagermått ca 20x17 cm.
Några repor på den målade ytan
398465
2016-08-07