Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Komposition med boklärd signerad med monogram (möjligen AE) samt följt av något som kan vara ett årtal, olja på ekpannå, ram i barockstil, dagermått ca 20x17 cm.

Några repor på den målade ytan

398465

2016-08-07