Samling planscher och kartor bl.a. Dahlberg
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLANSCHER OCH KARTOR, 1600-1800-tal, bl.a. Dahlberg ur Svecia Antiqua, vyer av Stockholm av bl.a. Mankell, graverade och litograferade, varierande mått och skick (i vagga)
Vissa med skador och fläckar
398476
2016-08-07