Samling planscher och kartor bl.a. Dahlberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLANSCHER OCH KARTOR, 1600-1800-tal, bl.a. Dahlberg ur Svecia Antiqua, vyer av Stockholm av bl.a. Mankell, graverade och litograferade, varierande mått och skick (i vagga)

Vissa med skador och fläckar

398476

2016-08-07