Planscher ramat och oramat

Planscher ramat och oramat
Planscher ramat och oramat
Planscher ramat och oramat
Planscher ramat och oramat
Planscher ramat och oramat
Planscher ramat och oramat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLANSCHER, 1800-tal, bl.a. uniformsplanscher, vyer över Stockholm, Blå-räf (W. von Wright), mest litograferade, varierande mått och skick, några ramade (i kartong)

Varierande skick, vissa skador och fläckar

398478

2016-08-07