Bordslampa nysilver

Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver
Bordslampa nysilver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, nysilver, 1900-tal, i form av kvinna med blomster korg, stämplad GAB NS, höjd ca 57cm inkl skärm

Slitage, skev fotring

398479

2016-08-07