Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, nysilver, 1900-tal, i form av kvinna med blomster korg, stämplad GAB NS, höjd ca 57cm inkl skärm
Slitage, skev fotring
398479
2016-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här