Byrå 1900-tal
2016-08-08
398503
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, tre lådor med räfflad front, ljusgrå bemålning, mässingsbeslag, höjd ca 76, 95x47 cm
Senare bemålning