Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVUR, fodral i mahognyfaner, urtavlan signerad Robert Brunton Dalkeith, 1700-tal, lod samt pendel medföljer, höjd ca 213, huvens mått 54x27 cm
fanérskador
398517
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här