Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÄLLBORD, fanerat med alrot, Mälardalen, signerade J SIÖLIN (Jacob Sjölin, mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), bonad pelarfot, höjd ca 72, 83x82,5 cm
398524
2016-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här