Fällbord Jacob Sjölin

Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, fanerat med alrot, Mälardalen, signerade J SIÖLIN (Jacob Sjölin, mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), bonad pelarfot, höjd ca 72, 83x82,5 cm

398524

2016-08-08