Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustavianskt stockholmsarbete, Hans Wessman, Stockholm (1787-1805), förgylld, skuren dekor, nyckel samt pendel finns, höjd ca 98 cm
Slitage, lösa delar
398528
2016-08-08