Bengt Elde blandteknik

Bengt Elde blandteknik
Bengt Elde blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): komposition, signerad och daterad Elde 65, blandteknik, ca 62x72 cm

398530

2016-08-08